Monitor 32" LG 32UQ850V-W (32UQ850V-W.AEU)
Περισσότερα
Περιγραφή
Βασικά Χαρακτηριστικά:
  • Μέγεθος Οθόνης: 31.5 ίντσες (80 cm διαγώνια)
  • Ανάλυση: 4K UHD, 3840 x 2160 pixel
  • Τεχνολογία Πάνελ: IPS (In-Plane Switching) με ευρύ 178° γωνίες θέασης
  • Φωτεινότητα: Τυπική φωτεινότητα 400 cd/m²
  • Αναλογία Αντίθεσης: 2000:1
  • Χρωματική Κάλυψη: Καλύπτει το 98% του χρωματικού χώρου DCI-P3
Επιπλέον Προδιαγραφές:
  • Χρόνος Απόκρισης: 5 χιλιοστά (ms)
  • Συχνότητα Ανανέωσης: 60 Hz
  • Συνδεσιμότητα:
    • Θύρα USB Type-C με 90W Power Delivery