Monitor 27" LG 27GR93U-B
Monitor 27" LG 27GR93U-B
Περισσότερα
Monitor 27" LG 27GR93U-B
Κωδ. Προϊόντος: 1153575906
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μέγεθος Οθόνης: 27 ίντσες (68.6 cm)
  • Ανάλυση: 3840 x 2160 pixels (4K UHD)
  • Τύπος Πάνελ: IPS
  • Ρυθμός Ανανέωσης: Έως 144 Hz μέσω DisplayPort και έως 120 Hz μέσω HDMI
  • Χρόνος Απόκρισης: 1 ms (Gray-to-Gray)
  • Κάλυψη Χρώματος: DCI-P3 95% (Τυπική)
  • Υποστήριξη HDR: VESA DisplayHDR 400
  • Τεχνολογία Adaptive Sync: AMD FreeSync Premium και συμβατό με NVIDIA G-SYNC
  • Συνδέσεις: HDMI, DisplayPort, USB (Έκδοση 2.0 & 3.2 Gen 1)
  • Ρύθμιση: Υψόμετρο, κλίση, περιστροφή ρυθμιζόμενα
  • Μέτρηση: Συμβατή με VESA 100x100 mm