Case Fan 12cm Noctua NF-A12X25R PWM Computer Beige, Brown
Ο Noctua NF-A12x25r PWM είναι ένας premium ανεμιστήρας υπολογιστή 120mm, σχεδιασμένος για εφαρμογές που περιορίζουν τον χώρο, όπως ψύκτες CPU με χαμηλό ύψος, όπως ο NH-D12L. Με διαστάσεις 120 x 120 x 25 mm, διαθέτει προσαρμοσμένο διάστημα οπών στήριξης 93 x 83 mm, το οποίο περιορίζει τη χρήση του...
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1127567682
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή