Case Fan 12cm Noctua NF-A12X25R PWM Computer Beige, Brown
The Noctua NF-A12x25r PWM is a premium 120mm computer case fan designed for space-restricted applications, such as low-height dual-tower CPU coolers like the NH-D12L. With dimensions of 120 x 120 x 25 mm, it features custom mounting hole spacing of 93 x 83 mm, which limits its use to non-standard...
More
Product Code: 1127567682
Available in 4 - 10 days
Description
The Noctua NF-A12x25r PWM is a premium 120mm computer case fan designed for space-restricted applications, such as low-height dual-tower CPU coolers like the NH-D12L. With dimensions of 120 x 120 x 25 mm, it features custom mounting hole spacing of 93 x 83 mm, which limits its use to non-standard mounts.