Case Fan 12cm Lian Li 12CL1W3B Computer 12cm Black
Περισσότερα
Περιγραφή
Ακολουθούν τα κύρια χαρακτηριστικά αυτού του καινοτόμου προϊόντος:
  • Διαστάσεις Ανεμιστήρα: 120 mm x 120 mm x 28 mm πάχος
  • Εύρος Ταχύτητας: Μεταβλητό από 250 έως 2150 RPM
  • Ροή Αέρα: Μέγιστο 77.34 CFM
  • Στατική Πίεση: Έως 2.52 mmH?O
  • Επίπεδο Θορύβου: Μέγιστο 29.8 dBA
  • Τύπος Ρουλεμάν: Ρουλεμάν Υγρής Δυναμικής (FDB)
  • Φωτισμός LED: Ρυθμιζόμενος διπλός RGB φωτισμός
  • Υλικό: Ανθεκτικό PBT, PC και αλουμίνιο
  • Απαιτήσεις Ρεύματος: DC 12V για τον ανεμιστήρα, 5V για τα LEDs