Case Fan 12cm Lian Li 12CL1W3B Computer 12cm Black
More
Description
Here are the key attributes of this innovative product:
  • Fan Dimensions: 120 mm x 120 mm x 28 mm thickness
  • Speed Range: Variable from 250 to 2150 RPM
  • Airflow: Maximum of 77.34 CFM
  • Static Pressure: Up to 2.52 mmH?O
  • Noise Level: Maximum of 29.8 dBA
  • Bearing Type: Fluid Dynamic Bearing (FDB)
  • LED Lighting: Customizable dual-zone RGB
  • Material: Durable PBT, PC, and aluminum
  • Power Requirements: DC 12V for the fan, 5V for the LEDs