Monitor 27" Samsung (5120 x 2880) ViewFinity S27C902PAU IPS 60Hz MiniDP Thunderbolt Webcam Silver
Περισσότερα
Περιγραφή
  • Γρήγορος χρόνος απόκρισης: 5 ms
  • Συχνότητα ανανέωσης: 60 Hz
  • Αντιανακλαστική επιφάνεια οθόνης
  • Ενσωματωμένη 8 MP 4K UHD webcam
  • Συνδεσιμότητα Bluetooth και WLAN
  • USB hub με 1 Mini DisplayPort και Thunderbolt 4
Αυτή η οθόνη δεν είναι μόνο για απόδοση; οι εργονομικές της δυνατότητες περιλαμβάνουν ρύθμιση ύψους 120 mm και συμβατότητα VESA 100 x 100 mm. Με βάρος 4.70 kg χωρίς τη βάση, είναι ελαφριά αλλά ανθεκτική.