Monitor 27" Samsung (5120 x 2880) ViewFinity S27C902PAU IPS 60Hz MiniDP Thunderbolt Webcam Silver
More
Description
  • Fast response time: 5 ms
  • Refresh rate: 60 Hz
  • Antireflective display surface
  • Built-in 8 MP 4K UHD webcam
  • Bluetooth and WLAN connectivity
  • USB hub with 1 Mini DisplayPort and Thunderbolt 4
This monitor is not just about performance; its ergonomic features include a height adjustment of 120 mm and a VESA mount compatibility of 100 x 100 mm. With a weight of 4.70 kg without the stand, it is lightweight yet sturdy.