Monitor 27" Samsung 2560 X 1440 / Quad Hd / Lcd / Flat / Ls27Fg510Euxen
Περισσότερα
Περιγραφή
Ένα από τα κεντρικά χαρακτηριστικά αυτής της οθόνης είναι ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης 165Hz, σε συνδυασμό με χρόνο απόκρισης 1ms MPRT. Αυτές οι προδιαγραφές εξασφαλίζουν ομαλό gameplay και ελαχιστοποιούν την θολούρα κίνησης, κάνοντάς την εξαιρετική επιλογή για ανταγωνιστικό gaming.
  • Οριζόντιες και κατακόρυφες γωνίες θέασης 178°
  • Υποστήριξη έως 16.7 εκατομμυρίων χρωμάτων
  • 72% NTSC χρωματική γκάμα
  • Λειτουργία Eye Saver και τεχνολογία Flicker-Free
  • Λειτουργία παιχνιδιού και Black Equalizer
  • Virtual Aim Point (επικάλυψη στόχου)
Η οθόνη προσφέρει επίσης μια σειρά δυνατοτήτων συνδεσιμότητας, συμπεριλαμβανομένων HDMI και DisplayPort. Τροφοδοτείται μέσω εξωτερικού προσαρμογέα, καταναλώνοντας τυπική ισχύ 25.2 W.