Monitor 27" AOC C27G4ZXE FHD Gaming (AOCC27G4ZXE)
Ο AOC C27G4ZXE είναι μια προηγμένη curved 27-ιντσών Full HD gaming monitor, σχεδιασμένη για τους ενθουσιώδεις που απαιτούν το καλύτερο στην τεχνολογία gaming.Βασικά Χαρακτηριστικά:Fast VA Panel με εντυπωσιακό ρυθμό ανανέωσης 280HzΕξαιρετικά γρήγορος χρόνος απόκρισης 1ms (GtG)Χαμηλή καθυστέρηση...
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1163586237
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Βασικά Χαρακτηριστικά:
  • Fast VA Panel με εντυπωσιακό ρυθμό ανανέωσης 280Hz
  • Εξαιρετικά γρήγορος χρόνος απόκρισης 1ms (GtG)
  • Χαμηλή καθυστέρηση εισόδου για ανταγωνιστικό gaming
  • Εκπληκτική εικόνα HDR10
Με διαστάσεις 730mm x 440mm x 161mm στην συσκευασία της, αυτή η οθόνη έχει επίσης σχεδιαστεί για εύκολη ενσωμάτωση στο gaming setup σας. Επωφεληθείτε από την τεχνολογία Flicker-Free και τα χαρακτηριστικά Low Blue Light για να κρατάτε τα μάτια σας άνετα ακόμα και κατά τη διάρκεια μεγάλων μαραθώνιων παιχνιδιών.