CoreParts Φορτιστής Laptop 45W 19.5V 2.3A για HP με Αποσπώμενο Καλώδιο Τροφοδοσίας MBXHP-AC0030
Φορτιστής laptop CoreParts MBXHP-AC0030, ισχύος 45W με έξοδο 19.5V και 2.3A, σχεδιασμένος για φορητούς υπολογιστές HP. Διαθέτει αποσπώμενο καλώδιο τροφοδοσίας και το τυπικό βύσμα barrel 4.5×3.0 mm για HP. Κατάλληλος για χρήση με AC είσοδο 110–230V.
Περισσότερα
Περιγραφή