CoreParts Laptop Charger 45W 19.5V 2.3A for HP with Detachable Power Cable MBXHP-AC0030
CoreParts MBXHP-AC0030 laptop power adapter, 45W output (19.5V, 2.3A). Designed for HP laptops; features a detachable AC power cord and an HP-style 4.5×3.0 mm barrel plug. AC input typically 110–230V.
More
Description