UPS Powertech Line Interactive Pt-1409 για Rack 2U, με Οθόνη, 3000Va/2100W, 8X Ac Output
Περισσότερα
Περιγραφή
POWERTECH UPS Line Interactive PT-1409 για rack 2U, με οθόνη, 3000VA/2100W, 8x AC output
Προστατεύστε τον υπολογιστή και τις εργασίες σας.
Σημεία ενδιαφέροντος προϊόντος
-λειτουργία AVR
-λειτουργία Boost
-εγκατάσταση σε rack
-με οθόνη
-συμβατό με SNMP web manager κάρτα
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-Χωρητικότητα (VA): 3000VA
-Χωρητικότητα (Watts): 2100W
-Εύρος τάσης εισόδου: 165V~290V
-Εύρος συχνοτήτων: 50Hz +/-5Hz
-Τάση εξόδου με μπαταρία: Ημιτονοειδές κύμα
-Συχνότητα εξόδου με μπαταρία: 50Hz +/-1%
-THDv: </=3% @ linear load, </=5% @non-linear load
-Transfer Time: 4ms typical
-Battery Voltage: 24V
-Battery Type: 12V/7Ah
-Total Battery Quantity: 4 (2x2) (συμπεριλαμβάνονται)
-Recharge Time (to 90%): 8 hours
-Charging Current: 1A
-Προστασία υπερφόρτωσης: On Utility: Fuse, On Battery: Internal Current Limiting
-Λειτουργία AVR: Ναι
-Λειτουργία Boost: Ναι
-UPS Receptacles: 8x IEC C13
-RS232: Ναι
-HID Compliant USB Port: Ναι
-SNMP: Ναι
-EPO: Ναι
-Διαστάσεις (H x D x W): 88 x 430 x 438mm
-Βάρος: 22Kg
-Ενδείξεις: Λειτουργία AC, Λειτουργία μπαταρίας, Σφάλμα
-Λειτουργικά συστήματα: Windows 2000/XP/7/8/10, Server 2003, Vista, Server 2008
-Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 °C to 40 °C
-Υγρασία λειτουργίας: 0 to 90% μη υγροποιήσιμη