Public Display 43" Samsung QMC Serie QM43C (LH43QMCEPGCXEN)
Η Samsung Public Display 43" QM43C (Model LH43QMCEPGCXEN) είναι μια προηγμένη λύση ψηφιακής σήμανσης που προσφέρει ultra-high-definition 4K ανάλυση στα 3840 x 2160 pixels. Με την εντυπωσιακή 43-ιντση IPS οθόνη, αυτή η οθόνη παρέχει εξαιρετική ακρίβεια χρωμάτων και ζωντανά οπτικά...
Περισσότερα
Περιγραφή
Αυτό το μοντέλο είναι γνωστό για τον ultra-slim σχεδιασμό του, με πάχος μόλις 28.5mm. Αυτό το καθιστά μια εξαιρετική επιλογή στη σειρά UHD σήμανσης της Samsung, επιτρέποντας ευέλικτους τοπικούς και πορτραίτους προσανατολισμούς.
  • Τύπος Οθόνης: 43-ιντση Crystal UHD με τεχνολογία Dynamic Crystal Color
  • Φωτεινότητα: 500 cd/m² για βέλτιστη ορατότητα
  • Τύπος Πάνελ: IPS για ευρείες γωνίες θέασης
  • Ανάλυση: Ultra HD 4K (3840 x 2160)
  • Επεξεργαστής: Samsung Quantum Processor Lite 4K
Όσον αφορά την ενεργειακή αποδοτικότητα, η κατανάλωση ενέργειας είναι συνήθως 121 W με standby κατανάλωση μόλις 0.5 W. Η ενεργειακή αποδοτικότητα κατηγοριοποιείται ως G κάτω από την κλίμακα SDR, με κατανάλωση 74 kWh ανά 1000 ώρες.