Ψύκτρα Επεξεργαστή Silverstone SST-ARV140-ARGB 14cm Black, Grey 1 pc(s)
Ο Silverstone SST-ARV140-ARGB είναι ένας υψηλής απόδοσης ψύκτης αέρα CPU που συνδυάζει αποτελεσματική ψύξη με αισθητική απήχηση. Σχεδιασμένος με έναν 140mm ARGB ανεμιστήρα και προηγμένη τεχνολογία διάχυσης θερμότητας, αυτός ο ψύκτης είναι ιδανικός για gaming ή workstation PC που απαιτούν αξιόπιστη...
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1127566170
Κατόπιν Παραγγελίας
Περιγραφή
Βασικές Τεχνικές Προδιαγραφές και Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Απόδοση Ψύξης:
    • 140mm ανεμιστήρας με έλεγχο PWM (140 ? 140 ? 25 mm)
    • Εύρος ταχύτητας: 400 έως 1,750 RPM
    • Μέγιστη ροή αέρα: περίπου 93–93.97 CFM
    • Επίπεδο θορύβου: όσο χαμηλό όσο 12.8 dBA έως περίπου 30.6 dBA
  • Σχεδίαση:
    • Διαστάσεις: 140mm (Π) ? 160mm (Υ) ? 81mm (Β)
    • Βάρος: περίπου 820g έως 1.25 kg
    • Σχεδίαση με απόσταση πτερυγίων που μειώνει την παρέμβαση με RAM
    • Ελαστικά μαξιλαράκια κατά της δόνησης για πιο ήσυχη λειτουργία
  • Συμβατότητα:
    • Υποστηρίζει Intel LGA 2066, 2011, 1700, 1200, 115x σειρές
    • Συμβατό με υποδοχές AMD AM4 και AM5
    • Βαθμολογία TDP: έως περίπου 165W–180W