Monitor 34" Samsung (LS34C500GAUXEN)
Η Samsung 34" Monitor LS34C500GAUXEN (ViewFinity S50GC) είναι μια οθόνη με πολύ υψηλές επιδόσεις, σχεδιασμένη ειδικά για επαγγελματική και πολυμέσα χρήση. Διαθέτει μια 34-ιντσών επίπεδη VA panel με ανάλυση 3440 x 1440 pixels (UltraWide Quad HD, UWQHD) και αναλογία διαστάσεων 21:9, προσφέροντας μια...
Περισσότερα
Περιγραφή
  • Μέγεθος Οθόνης: 34 ίντσες (86.4 cm διαγώνιος)
  • Ανάλυση: 3440 x 1440 pixels (UWQHD)
  • Τύπος Πάνελ: VA (Vertical Alignment)
  • Αναλογία Διαστάσεων: 21:9
  • Φωτεινότητα: 300 cd/m² (τυπική)
  • Αναλογία Αντίθεσης: 3000:1
  • Υποστήριξη Χρωμάτων: Έως 1.07 δισεκατομμύρια χρώματα (72% NTSC)
  • Γωνίες Θέασης: 178°
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 100Hz
  • Χρόνος Απόκρισης: 5 ms (Gray-to-Gray)
Οι σχεδιαστικές πινελιές περιλαμβάνουν μια επίπεδη οθόνη με ελαφριά ματ επίστρωση, καθώς και μια βάση που ρυθμίζεται μόνο σε κλίση. Επιπλέον, είναι VESA συμβατή (100 x 100 mm), προσφέροντας ευέλικτες επιλογές τοποθέτησης. Ο ελάχιστος σχεδιασμός του πλαισίου προσφέρει μια πραγματικά καθηλωτική εμπειρία.