Monitor 34" LG 34GX90SA-W
Monitor 34" LG 34GX90SA-W
Η LG 34GX90SA-W είναι ένας premium 34 ιντσών ultrawide OLED gaming monitor που προσφέρει μια εντυπωσιακή οπτική εμπειρία. Με ανάλυση 3440 x 1440 WQHD σε καμπυλωτό panel 800R, παρέχει εκπληκτική ποιότητα εικόνας που ενισχύεται από τη γρήγορη ρυθμό ανανέωσης 240Hz και τον εκπληκτικό χρόνο απόκρισης...
Περισσότερα
Monitor 34" LG 34GX90SA-W
Κωδ. Προϊόντος: 1153575951
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Η LG 34GX90SA-W είναι ένας premium 34 ιντσών ultrawide OLED gaming monitor που προσφέρει μια εντυπωσιακή οπτική εμπειρία. Με ανάλυση 3440 x 1440 WQHD σε καμπυλωτό panel 800R, παρέχει εκπληκτική ποιότητα εικόνας που ενισχύεται από τη γρήγορη ρυθμό ανανέωσης 240Hz και τον εκπληκτικό χρόνο απόκρισης 0.03ms gray-to-gray (GtG). Ιδανικός για υψηλής απόδοσης gaming, αυτός ο monitor υποστηρίζει ομαλές σκηνές κίνησης.
Κύρια Χαρακτηριστικά:
  • Τεχνολογία WOLED που προσφέρει λόγο αντίθεσης περίπου 1,500,000:1
  • Κάλυψη 98.5% DCI-P3 wide color gamut για ζωντανά χρώματα
  • Βάθος χρώματος 10-bit για πλούσια αναπαραγωγή χρωμάτων
  • Κορυφαία φωτεινότητα έως 1300 nits για περιεχόμενο HDR
  • Τυπική φωτεινότητα SDR γύρω από 275 nits
Σχεδιασμένος για μια καθηλωτική εμπειρία, ο monitor διαθέτει απότομη καμπύλη 800R, βελτιώνοντας το οπτικό πεδίο κατά την διάρκεια του gaming. Η εργονομική βάση επιτρέπει ρυθμίσεις κλίσης, περιστροφής και ύψους, ενώ υποστηρίζει και εγκατάσταση VESA 100 x 100mm για ευέλικτη τοποθέτηση.
Επιλογές Συνδεσιμότητας:
  • 1x USB Type-C port με DisplayPort Alt Mode και 65W τροφοδοσία