Monitor 34" AOC (CU34P3CV)
Monitor 34" AOC (CU34P3CV)
Περισσότερα
Monitor 34" AOC (CU34P3CV)
Περιγραφή
  • Μέγεθος οθόνης: 34 ίντσες (86.4 cm διαγώνια)
  • Ανάλυση: 3440 x 1440 pixels (WQHD)
  • Τύπος panel: VA με LED οπίσθιο φωτισμό
  • Ρυθμός ανανέωσης: Έως 100 Hz
  • Χρόνος απόκρισης: 4 ms (τυπικό), 1 ms MPRT
  • Φωτεινότητα: 300 cd/m²
  • Βάθος χρώματος: Αληθινά 8-bit
  • Αναλογία πλευρών: 21:9 ultrawide
Η συνδεσιμότητα είναι ένα ισχυρό σημείο αυτής της οθόνης, διαθέτοντας USB-C θύρα με Power Delivery, HDMI 2.0 και DisplayPort 1.4. Αυτές οι θύρες διευκολύνουν τη σύνδεση με διάφορες συσκευές. Επιπλέον, οι ενσωματωμένοι διπλοί ηχεία 5W ενισχύουν την εμπειρία ήχου χωρίς την πρόσθετη ακαταστασία από εξωτερικά ηχεία.
Σχεδιασμένη με γνώμονα την εργονομική ευελιξία, η ρυθμιζόμενη βάση ύψους υποστηρίζει έως 150mm ρύθμιση, ενώ η συμβατότητα με VESA διασφαλίζει ευέλικτες δυνατότητες τοποθέτησης. Η AOC CU34P3CV είναι επίσης κατάλληλη για εντατικές gaming συνεδρίες χάρη την τεχνολογία Adaptive Sync, που μειώνει σημαντικά τη διακοπή της οθόνης.