Monitor 32" LG 32U631A-B
Monitor 32" LG 32U631A-B
Περισσότερα
Monitor 32" LG 32U631A-B
Περιγραφή
Κύρια Χαρακτηριστικά:
  • 100Hz Refresh Rate: Επιτρέπει πιο ομαλή κίνηση και μειώνει σημαντικά το σκίσιμο της οθόνης.
  • HDR10 Support: Ενισχύει την πιστότητα της εικόνας με ρεαλιστικά χρώματα και αντίθεση.
  • USB-C με Power Delivery: Προσφέρει μια βολική λύση με καλώδιο, παρέχοντας έως και 15W ενέργειας σε συσκευές.