Monitor 32" LG 32GR93U-B
Monitor 32" LG 32GR93U-B
Περισσότερα
Monitor 32" LG 32GR93U-B
Κωδ. Προϊόντος: 1153575926
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Μία από τις κορυφαίες δυνατότητες είναι το 144Hz refresh rate σε συνδυασμό με έναν υπερταχύ χρόνο απόκρισης 1ms (GtG). Αυτό εξασφαλίζει ομαλό gameplay με ελάχιστο κλάσμα κίνησης, απαραίτητο για τον ανταγωνιστικό gaming.
Κύρια Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Οθόνη: 32" (31.5" θέαση), πάνελ IPS LCD
  • Χρωματική Γκάμα: DCI-P3 95% τυπικά για ζωντανά χρώματα