Monitor 32" AOC Gaming (CQ32G4VE)
Ο AOC Gaming Monitor 32" CQ32G4VE έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει μια απίστευτη εμπειρία παιχνιδιού. Διαθέτοντας μια οθόνη 31,5 ιντσών με γρήγορη VA τεχνολογία και ανάλυση Quad HD (2560 x 1440), προσφέρει εκπληκτικά οπτικά και μία καμπυλωτή επιφάνεια 1500R για καλύτερη άνεση θέασης. Είτε βρίσκεστε...
Περισσότερα
Περιγραφή
Με ρυθμό ανανέωσης 180Hz και 0,5 ms MPRT, αυτή η οθόνη ελαχιστοποιεί τη θολούρα κίνησης και την καθυστέρηση, διασφαλίζοντας ομαλό και άμεσο gameplay. Υποστηρίζει επίσης HDR10 για πλουσιότερα χρώματα και αντίθεση, ανεβάζοντας την οπτική σας εμπειρία.
Βασικά χαρακτηριστικά του AOC Gaming Monitor περιλαμβάνουν:
  • Μέγεθος οθόνης: 31,5" (80 cm), καμπύλη με 1500R ραδιό εμβέλειας
  • Ανάλυση: 2560 x 1440 pixels (QHD), αναλογία 16:9
  • Τύπος πάνελ: Γρήγορη VA με 8-μπιτη χρωματική βάθρα
  • Ρυθμός ανανέωσης: 180 Hz