Monitor 27" AOC Q27G3XMN BK (Q27G3XMN/BK)
Ο AOC 27" Q27G3XMN BK (Q27G3XMN/BK) gaming monitor διαθέτει μια επίπεδη οθόνη 27 ιντσών με πάνελ Fast VA και ανάλυση QHD 2560 x 1440 pixels, προσφέροντας ευκρινείς και ζωντανές εικόνες βελτιστοποιημένες για παιχνίδια. Διαθέτει υψηλό ρυθμό ανανέωσης 180Hz και εξαιρετικά γρήγορο χρόνο απόκρισης 1 ms...
Περισσότερα
Περιγραφή
Ο AOC 27" Q27G3XMN BK (Q27G3XMN/BK) gaming monitor διαθέτει μια επίπεδη οθόνη 27 ιντσών με πάνελ Fast VA και ανάλυση QHD 2560 x 1440 pixels, προσφέροντας ευκρινείς και ζωντανές εικόνες βελτιστοποιημένες για παιχνίδια. Διαθέτει υψηλό ρυθμό ανανέωσης 180Hz και εξαιρετικά γρήγορο χρόνο απόκρισης 1 ms Grey-to-Grey (GtG), επιτρέποντας μια ομαλή και αντιδραστική εμπειρία παιχνιδιού χωρίς θολώματα.
Πρόσθετες δυνατότητες παιχνιδιού περιλαμβάνουν:
  • Τεχνολογία Adaptive Sync (Μεταβλητός Ρυθμός Ανανέωσης) για τη μείωση του tearing της οθόνης.
  • Χαμηλή καθυστέρηση εισόδου βελτιστοποιημένη για ανταγωνιστικά παιχνίδια.
  • Προσαρμόσιμες λειτουργίες παιχνιδιού όπως RTS, FPS και Racing.
  • Στοιχεία οθόνης που είναι χρήσιμα για τους παίκτες.
  • Συμβατότητα με κονσόλες που υποστηρίζουν έως 2560x1440 στα 120Hz.
Η κατανάλωση ενέργειας είναι συνήθως 54W υπό κανονικές ρυθμίσεις, με μέγιστο έως 190W στο πλήρες φως.