Gaming Headset White Shark Triple Mode Wireless/Bt/3.5mm Gaming Wgh-2443 Black
Περισσότερα
Περιγραφή
Σχεδίαση και Κατασκευή
Βασικά Χαρακτηριστικά:
  • Μαξιλάρια για άνεση μεγάλης διάρκειας
  • Ρυθμιζόμενη κεφαλή για βέλτιστη υποστήριξη
  • Ανθεκτική σχεδίαση με premium υλικά
Απόδοση Ήχου
Αυτό το headset είναι εξοπλισμένο με προηγμένη ηχητική τεχνολογία, με μέγεθος οδηγού 50mm για συναρπαστική ποιότητα ήχου. Η απόκριση συχνότητας κυμαίνεται από 20 Hz έως 40 kHz, εξασφαλίζοντας καθαρό και λεπτομερή ήχο.
Επιλογές Συνδεσιμότητας:
  • Ασύρματη Λειτουργία: Συχνότητα 2.4 GHz με εμβέλεια έως 9 μέτρα
  • Λειτουργία Bluetooth: Συμβατό με τις περισσότερες συσκευές Bluetooth (έκδοση Bluetooth 5.0)
  • Ενσύρματη Λειτουργία 3.5mm: Υποστήριξη Hi-Res ήχου για διάφορες συσκευές