Monitor 49'' Samsung LS49DG934SUXEN Odyssey G9 QHD OLED Curved Gaming 240Hz
Η Samsung LS49DG934SUXEN Odyssey G9 είναι ένας premium 49" καμπύλος OLED gaming monitor, σχεδιασμένος για μια εξαιρετική εμπειρία gaming και παραγωγικότητας. Με την Dual Quad HD (DQHD) Super Ultrawide (32:9) οθόνη με ανάλυση 5120 x 1440, αυτός ο monitor παρέχει μια απρόσκοπτη πανοραμική άποψη,...
Περισσότερα
Περιγραφή
Η Samsung LS49DG934SUXEN Odyssey G9 είναι ένας premium 49" καμπύλος OLED gaming monitor, σχεδιασμένος για μια εξαιρετική εμπειρία gaming και παραγωγικότητας. Με την Dual Quad HD (DQHD) Super Ultrawide (32:9) οθόνη με ανάλυση 5120 x 1440, αυτός ο monitor παρέχει μια απρόσκοπτη πανοραμική άποψη, ισοδύναμη με δύο 27" QHD monitors side by side.
Χρησιμοποιώντας την τεχνολογία QD-OLED, delivers stunning deep blacks and vibrant colors accompanied by wide viewing angles. Αυτός ο monitor είναι σχεδιασμένος για competitive gaming, boasting a 240Hz refresh rate και 0.03ms (GtG) response time για ultra-smooth motion με ελάχιστη καθυστέρηση εισόδου.