Monitor 49" LC-Power Curved LED LC-M49QCK - 5120 x 1440 5K DQHD
Ο LC-Power 49" Curved LED Monitor LC-M49QCK διαθέτει μια εκπληκτική ανάλυση Dual Quad HD (DQHD) ύψους 5120 x 1440 pixels, η οποία παρέχει την ισοδύναμη περιοχή απεικόνισης δύο QHD οθονών τοποθετημένων δίπλα-δίπλα, εξαλείφοντας χωρίς ραφές τις άκρες. Η υπερευρεία αναλογία διαστάσεων 32:9 ενισχύει...
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1111604330
Κατόπιν Παραγγελίας
Περιγραφή
Τα κύρια τεχνικά χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν:
  • Μέγεθος οθόνης: 49 ίντσες (124.46 cm διαγώνιο)
  • Ανάλυση: 5120 x 1440 pixels (DQHD)
  • Τύπος πάνελ: VA με φωτισμό υποβάθρου E-LED, χωρίς γυαλάδα
  • Αναλογία διαστάσεων: 32:9
  • Καμπυλότητα: 1000R
  • Ρυθμός ανανέωσης: 120 Hz
  • Χρόνος απόκρισης: 3 ms Overdrive
  • Φωτεινότητα: 300 ± 30 cd/m²
  • Λόγος αντίθεσης: 3000:1 (στατικός), 1,000,000:1 (δυναμικός)
  • Υποστήριξη χρωμάτων: 16.7 εκατομμύρια χρώματα
Οι επιλογές σύνδεσης περιλαμβάνουν δύο θύρες HDMI 2.1, μία DisplayPort 1.4, και μία έξοδο ήχου 3.5 mm, καθιστώντας την συμβατή με διάφορες συσκευές.
Για εργονομικές ρυθμίσεις, η οθόνη διαθέτει μία βάση ρυθμιζόμενου ύψους με ρυθμίσεις κλίσης από -5° έως 15° και είναι συμβατή με VESA (100 x 100 mm).