Monitor 34'' Samsung LS34C652UAUXEN Curved WQHD 100 Hz
Η Samsung LS34C652UAUXEN είναι μια 34 ιντσών καμπύλη οθόνη, σχεδιασμένη για καθηλωτική παραγωγικότητα, παιχνίδια και ψυχαγωγία. Αυτή η οθόνη διαθέτει έναν εντυπωσιακό VA LCD πίνακα 86,4 cm (34") με ανάλυση UltraWide Quad HD (UWQHD) 3440 x 1440 πίξελ.Με το αναλογία διαστάσεων 21:9 και μια καμπύλη...
Περισσότερα
Περιγραφή
Η Samsung LS34C652UAUXEN είναι μια 34 ιντσών καμπύλη οθόνη, σχεδιασμένη για καθηλωτική παραγωγικότητα, παιχνίδια και ψυχαγωγία. Αυτή η οθόνη διαθέτει έναν εντυπωσιακό VA LCD πίνακα 86,4 cm (34") με ανάλυση UltraWide Quad HD (UWQHD) 3440 x 1440 πίξελ.
Με το αναλογία διαστάσεων 21:9 και μια καμπύλη 1000R, προσφέρει μια εμπειρία προβολής που αγκαλιάζει τον χρήστη, ιδανική για multitasking ή για να απολαύσετε τα αγαπημένα σας παιχνίδια. Η οθόνη παρέχει μέγιστο ρυθμό ανανέωσης 100 Hz, καθιστώντας την κατάλληλη για ομαλό παιχνίδι, και χρόνο απόκρισης μόλις 5 ms.
  • Υποστήριξη HDR10: Εμπειρία βελτιωμένης αντίθεσης και χρώματος.
  • Φωτεινότητα: Τυπική φωτεινότητα 350 cd/m².
  • Στατικός λόγος αντίθεσης: 3000:1.
  • Γωνίες θέασης: 178° οριζόντια και κατακόρυφα.
Για συνδεσιμότητα, η οθόνη περιλαμβάνει μια θύρα DisplayPort, μια HDMI και μια θύρα USB Type-C, καθιστώντας την ιδανική για την τροφοδοσία και τη σύνδεση φορητών υπολογιστών. Πρόσθετα χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν ενσωματωμένα ηχεία 2 x 5 W, έναν διακόπτη KVM για τον έλεγχο πολλαπλών συσκευών και τις λειτουργίες Picture-by-Picture (PbP) και Picture-in-Picture (PiP).