Monitor 34" LG 34WR55QK-B Ultrawide QHD HDR Curved
Περισσότερα
Περιγραφή
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 100Hz
  • Χρόνος Απόκρισης: 5 ms GTG
  • Φωτεινότητα: 300 cd/m²
  • Αναλογία Αντίθεσης: 3000:1 (στατική)
Οι επιλογές σύνδεσης είναι πολλές με 2 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.4 και USB-C που υποστηρίζει 65W Power Delivery. Απολαύστε βελτιωμένη λειτουργικότητα με χαρακτηριστικά όπως Picture by Picture (PBP) και μια εργονομική, ρυθμιζόμενη σε ύψος βάση.