Monitor 34" LG 34U511A-B (34U511A-B)
Το LG 34U511A-B είναι μια εντυπωσιακή 34-ιντσών UltraWide IPS οθόνη που μεταμορφώνει την εμπειρία θέασης σας.Με αναλογία διαστάσεων 21:9 και Wide Full HD ανάλυση 2560 x 1080, προσφέρει εκπληκτική καθαρότητα και λεπτομέρεια. Απολαύστε ομαλή οπτική απεικόνιση με ρυθμό ανανέωσης έως 100 Hz και γρήγορο...
Περισσότερα
Περιγραφή
Με αναλογία διαστάσεων 21:9 και Wide Full HD ανάλυση 2560 x 1080, προσφέρει εκπληκτική καθαρότητα και λεπτομέρεια. Απολαύστε ομαλή οπτική απεικόνιση με ρυθμό ανανέωσης έως 100 Hz και γρήγορο 5 ms (GtG) χρόνο απόκρισης. Η υποστήριξη DisplayHDR 400 ενισχύει την αντίθεση και ζωντανεύει το περιεχόμενό σας.
Βασικά Χαρακτηριστικά:
  • Οθόνη: 34-ιντσών IPS πάνελ, pixel pitch 0.312 x 0.310 mm, 16.7 εκατομμύρια χρώματα, sRGB 99% χρωματική γκάμα.