Monitor 32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 00
Ο Philips Evnia 8000 32M2N8900/00 είναι μια προηγμένη οθόνη gaming σχεδιασμένη για να αναβαθμίσει την εμπειρία παιχνιδιού σας. Η μεγάλη οθόνη QD-OLED 31,5 ιντσών (80 cm) όχι μόνο προσφέρει εκπληκτική ανάλυση 4K UHD, αλλά εξασφαλίζει επίσης εξαιρετικά ομαλό gameplay με ρυθμό ανανέωσης έως 240 Hz....
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1153609094
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Ο Philips Evnia 8000 32M2N8900/00 είναι μια προηγμένη οθόνη gaming σχεδιασμένη για να αναβαθμίσει την εμπειρία παιχνιδιού σας. Η μεγάλη οθόνη QD-OLED 31,5 ιντσών (80 cm) όχι μόνο προσφέρει εκπληκτική ανάλυση 4K UHD, αλλά εξασφαλίζει επίσης εξαιρετικά ομαλό gameplay με ρυθμό ανανέωσης έως 240 Hz. Αυτός ο συνδυασμός την καθιστά αγαπημένη επιλογή ανάμεσα στους gamers που αναζητούν ανταγωνιστικό πλεονέκτημα.
Με απόσταση pixel 0.1814 x 0.1814 mm και πυκνότητα pixel 139.87 PPI, η οθόνη εμφανίζει μια εντυπωσιακή γκάμα 1,07 δισεκατομμυρίων χρωμάτων. Αυτό, σε συνδυασμό με κάλυψη DCI-P3 99% και sRGB 100%, παρέχει ζωντανές οπτικές που αναβαθμίζουν τη συνολική περιβάλλουσα gaming.