Monitor 32" LG 32U721SA-W VA 4K Smart
Η LG 32U721SA-W είναι ένα εξαιρετικό 32" (31.5") 4K UHD Smart Monitor, ιδανικό για εργασία και ψυχαγωγία. Με μια VA panel και ανάλυση 3840 x 2160, προσφέρει ζωντανά χρώματα και εντυπωσιακές γωνίες θέασης 178° τόσο οριζόντια όσο και κατακόρυφα. Ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά αυτού του οθόνης είναι...
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1163586256
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά αυτού του οθόνης είναι η υποστήριξη HDR10, που ενισχύει τη αντίθεση και την ποιότητα εικόνας σημαντικά. Η οθόνη λειτουργεί με ρυθμό ανανέωσης 60 Hz και χρόνο απόκρισης 5 ms, κάνοντάς την κατάλληλη για gaming και γρήγορο περιεχόμενο δράσης.
  • Έξυπνα χαρακτηριστικά:
  • Υποστήριξη cloud gaming με NVIDIA GeForce NOW και Amazon Luna.
  • Bluetooth και AirPlay 2 για εύκολη streaming.
Αυτή η οθόνη περιλαμβάνει επίσης πολλές θύρες σύνδεσης, όπως USB-C με 65W power delivery, δύο θύρες HDMI 2.0 και θύρες USB-A για ευέλικτες επιλογές σύνδεσης.