Monitor 27" Samsung (LS27F430UAUXEN)
Περισσότερα
Περιγραφή
Ένα από τα κύρια χαρακτηριστικά αυτής της οθόνης είναι ο ρυθμός ανανέωσης 100Hz, προσφέροντας ομαλές εικόνες για παιχνίδια και γρήγορα βίντεο. Επιπλέον, υποστηρίζει εργονομικές ρυθμίσεις που βελτιώνουν την άνεση του χρήστη κατά τη διάρκεια μακροχρόνιας χρήσης.
Κύρια Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Οθόνη: 68.6 cm διαγώνιος, FHD ανάλυση (1920 x 1080 pixels), αναλογία διαστάσεων 16:9
  • Απόδοση: 5 ms χρόνος απόκρισης, max 100Hz ρυθμός ανανέωσης, 300 cd/m² φωτεινότητα
  • Συνδεσιμότητα: HDMI, DisplayPort, USB-C (με hub), Ethernet/LAN
  • Κατανάλωση Ρεύματος: Τυπικά 17W, max 180W
  • Περιβαλλοντικά: Λειτουργική θερμοκρασία 10-40°C, υγρασία 10-80%