Monitor 27" Philips Envia 27M2N3800A QHD IPS Gaming with speakers
Περισσότερα
Περιγραφή
Ο Philips Envia 27M2N3800A είναι μια κορυφαία οθόνη gaming που έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει μια εξαιρετική εμπειρία παιχνιδιού. Αυτή η 27-ίντσα Fast IPS οθόνη προσφέρει ευελιξία με τις διπλές λειτουργίες, επιτρέποντας στους χρήστες να εναλλάσσονται μεταξύ της αυθεντικής ανάλυσης 3840 x 2160 (4K UHD) με ρυθμό ανανέωσης 160 Hz και της λειτουργίας 1920 x 1080 (Full HD) με 320 Hz. Αυτή η δυνατότητα εξασφαλίζει εξαιρετική απόδοση, επιτρέποντας στους παίκτες να απολαμβάνουν ομαλή κίνηση κατά τη διάρκεια έντονων σκηνών.
  • Ευρεία γκάμα χρωμάτων: Καλύπτει το 95% του DCI-P3 και περίπου το 130% του sRGB
  • Βάθος χρώματος: 8-bit + FRC για πάνω από 1 δισεκατομμύριο χρώματα
  • Γωνίες θέασης: 178° οριζόντια και κατακόρυφα
Για συνδεσιμότητα, η οθόνη περιλαμβάνει δύο θύρες HDMI 2.1, μία θύρα DisplayPort 1.4 και υποδοχή ακουστικών. Επιπλέον, διαθέτει δύο ενσωματωμένα ηχεία 2W και υποστηρίζει προηγμένες δυνατότητες παιχνιδιών όπως Adaptive-Sync, SmartImage Game modes, Smart Crosshair και Smart Sniper. Σχεδιασμένη εργονομικά, η βάση SmartErgoBase επιτρέπει ρυθμίσεις κλίσης που κυμαίνονται από -5° έως 20° για βέλτιστη άνεση θέασης.