Monitor 27" Philips 3000 Series (27B1U3900/00)
Η Philips 27" 3000 Series Monitor (27B1U3900/00) είναι μια προηγμένη οθόνη 4K UHD επαγγελματικής κατηγορίας σχεδιασμένη για παραγωγικότητα και ακριβή αναπαραγωγή χρώματος. Αυτή η 27-ιντσών οθόνη διαθέτει δυνατότητες USB-C docking, εξασφαλίζοντας μια απλή σύνδεση με έναν μόνο καλώδιο για διάφορες...
Περισσότερα
Περιγραφή
Κύρια Χαρακτηριστικά:
  • Μέγεθος Πάνελ: 27 ίντσες (68.6 cm) IPS
  • Αυθεντική Ανάλυση: 3840 × 2160 (4K UHD) @ 60 Hz
  • Βάθος Χρώματος: 1.07 δισεκατομμύρια χρώματα με επεξεργασία 10-bit
  • Φωτεινότητα: 350 cd/m²
Εργονομικός Σχεδιασμός: Η οθόνη προσφέρει ευέλικτη τοποθέτηση με ρύθμιση ύψους (130 mm), περιστροφή (±90°), στροφή (±180°) και κλίση (-5° έως +25°).