Monitor 27" Philips (27B2U6903/00)
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1153609090
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Μια από τις κορυφαίες δυνατότητες αυτής της οθόνης είναι η σύνδεση Thunderbolt™ 4, η οποία επιτρέπει μέχρι 100 W παροχή ρεύματος και αποδοτική φόρτιση συσκευών. Η συσκευή διαθέτει επίσης ένα ολοκληρωμένο USB hub και δυνατότητες δικτύωσης μέσω καλωδίου.
Βασικές Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Τύπος πίνακα: 27 in IPS, W-LED backlight
  • Κανονική ανάλυση: 3840 × 2160 (4K UHD) στα 60 Hz
  • Φωτεινότητα: 350 cd/m² (τυπική)
  • Αναλογία αντίθεσης: 1000:1 (τυπική)
  • Χρωματική γκάμα: sRGB ~98–101%