Monitor 27" LG 3840 X 2160 / 4K Ultra Hd / Flat / 27U730A-B
Περισσότερα
Περιγραφή
Κύρια χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν:
  • Φωτεινότητα: 300 nits
  • Αναλογία Αντίθεσης: 1000:1
  • Γωνίες Θέασης: 178° οριζόντια και κατακόρυφα
Υποστηρίζει ρυθμό ανανέωσης 60 Hz και ταχύτητα απόκρισης 5 ms, καθιστώντας την ιδανική για επαγγελματική και καθημερινή χρήση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές αναδεικνύουν περαιτέρω τις δυνατότητες του LG 27U730A-B:
  • Τύπος Πάνελ: IPS με LED οπίσθιο φωτισμό
  • Υποστήριξη Χρωμάτων: 1.07 δισεκατομμύρια χρώματα, κάλυψη 90% DCI-P3
  • Υποστήριξη HDR: Συμβατή με HDR10
  • Συνδεσιμότητα: Πολλαπλές θύρες όπως HDMI, DisplayPort 1.4 και USB-C
  • Ήχος: Ενσωματωμένα ηχεία με προηγμένη τεχνολογία ήχου
  • Ρυθμιζόμενη: Εργονομικός σχεδιασμός με ρυθμίσεις ύψους, κλίσης, περιστροφής και περιστροφής
  • Συμβατή με VESA: 100 x 100 mm