Monitor 27" LG 27Uq850V-W / Business/4K / IPS / 3840X2160 / 60 Hz / Speakers / 27Uq850V-W
Περισσότερα
Περιγραφή
Με ανάλυση 3840 x 2160 pixels και 60 Hz ρυθμό ανανέωσης, αυτή η οθόνη παρέχει εκπληκτικά οπτικά. Ο 5 ms χρόνος απόκρισης σε συνδυασμό με την υποστήριξη για HDR10 και την πιστοποίηση VESA DisplayHDR 400 επιτρέπει να φτάσει μέχρι 400 nits φωτεινότητας.
  • Τύπος Panel: IPS (In-Plane Switching) LCD
  • Συνδεσιμότητα: 2x HDMI, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C
  • Ενσωματωμένοι 2 x 5W ηχεία
  • Ανατομικός σχεδιασμός με δυνατότητες κλίσης, ρύθμισης ύψους και περιστροφής
Σχετικά με την ενεργειακή αποδοτικότητα, λειτουργεί με βαθμό ισχύος 19.5 V, 8.0 A, διασφαλίζοντας ελάχιστη σπατάλη ενέργειας. Ιδανικός για κάθε επαγγελματικό περιβάλλον, ο LG UltraFine 27UQ850V-W συνδυάζει αισθητική με κορυφαία τεχνολογία.