Monitor 27" LG 27Ba45Qb-B / IPS / 2560X1440 / 100Hz / Speakers / Black / 27Ba45Qb-B
Περισσότερα
Περιγραφή
Ένα από τα ξεχωριστά χαρακτηριστικά της LG 27BA45QB-B είναι η 100Hz ανανέωση, διασφαλίζοντας ομαλές απεικονίσεις κατά τη διάρκεια ταχέων δραστηριοτήτων. Η ματ επιφάνεια της οθόνης ελαχιστοποιεί τις αντανάκλασεις, προσφέροντας άνετη εμπειρία θέασης. Επιπλέον, αυτή η οθόνη υποστηρίζει HDR10 και καλύπτει περίπου το 99% του χρωματικού φάσματος sRGB, ενισχύοντας την ακρίβεια των χρωμάτων.
Κύρια Χαρακτηριστικά:
  • Πλήρως εργονομική βάση με ρύθμιση ύψους, περιστροφή, στήριξη και κλίση
  • Ενσωματωμένα ηχεία για ευκολία
  • Λειτουργία Flicker Safe και Reader Mode για βελτιωμένη άνεση στα μάτια
  • Συμβατότητα με VESA: 100 x 100 mm