Monitor 27" Dahua Lm27-E231Bn / Gaming / IPS / 1920X1080 / 200Hz
Περισσότερα
Περιγραφή
Μία από τις κορυφαίες δυνατότητες είναι ο υπερταχύς 0.5 ms overdrive response time και ο εντυπωσιακός 200 Hz refresh rate. Αυτό διασφαλίζει ότι θα βιώνετε ομαλή και αντιδραστική gameplay, δίνοντάς σας το πλεονέκτημα σε ανταγωνιστικά σενάρια.
  • Πλατιά Γωνία Θέασης: 178° οριζόντια και κάθετα για συνεπή ποιότητα χρώματος.
  • Επιλογές Συνδεσιμότητας:
    • 1 DisplayPort 1.2
    • 2 HDMI 1.4 ports
    • 1 audio out port
  • Κατανάλωση Ρεύματος: Τυπικά 30W, με μέγιστο 45W.