Monitor 27" Dahua 1920 X 1080 / Full Hd / LED / Flat / Dhi-Lm27-B221S
Περισσότερα
Περιγραφή
Εξοπλισμένος με IPS (In-Plane Switching) LED panel, αυτός ο οθόνη προσφέρει ακριβή και συνεπή αναπαραγωγή χρώματος μαζί με ευρείες γωνίες θέασης. Η επίπεδη οθόνη διαθέτει μέγεθος θέασης περίπου 597.9 mm (πλάτος) και 336.3 mm (ύψος), διασφαλίζοντας λεπτομερή εικόνα.
Τα κύρια χαρακτηριστικά αυτού του οθόνη περιλαμβάνουν:
  • Υψηλή αναλογία αντίθεσης: 1200:1
  • Φωτεινότητα: 250 cd/m²
  • Μέγιστο ρυθμό ανανέωσης: 144 Hz για ομαλή κίνηση
  • 1 ms MPRT: Μειώνοντας την θολότητα κίνησης
Η συνδεσιμότητα είναι ευέλικτη με πολλαπλές εισόδους, συμπεριλαμβανομένων:
1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.4 και 1x VGA, μαζί με έξοδο ήχου. Πρόσθετα χαρακτηριστικά όπως η Low Blue Light τεχνολογία βοηθούν στη μείωση της καταπόνησης των ματιών, ενώ η βάση συμβατή με VESA (75 x 75 mm) επιτρέπει ευέλικτες επιλογές εγκατάστασης.