Monitor 27" Dahua 1920 X 1080 / Full Hd / LED / Curved / Dhi-Lm27-E240C
Περισσότερα
Περιγραφή
Κύρια τεχνικά χαρακτηριστικά:
  • Μέγεθος Οθόνης: 27 ίντσες
  • Ανάλυση: 1920 x 1080 pixels (Full HD)
  • Αναλογία Διαστάσεων: 16:9 (φυσική)
  • Τύπος Panel: VA LCD
  • Οπίσθιος Φωτισμός: ELED
  • Καμπυλότητα: 1500R
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 240 Hz το μέγιστο
  • Αναλογία Αντίθεσης: 4000:1
  • Μέγεθος Pixel: Περίπου 0.3114 x 0.3114 mm
  • Σχεδίαση: Αντίθεση 3 πλευρών
  • Συνδεσιμότητα: Τουλάχιστον 1x HDMI θύρα
Αυτή η οθόνη είναι η ιδανική επιλογή για τους gamers, προσφέροντας υψηλό ρυθμό ανανέωσης 240 Hz και ενισχυμένη καμπυλότητα, εξασφαλίζοντας οπτική άνεση χάρη στα καινοτόμα σχεδιαστικά της χαρακτηριστικά.