Monitor 27" Asus Tuf Gaming Vg27Vqm1B / Curved / VA / 1920X1080 / 280Hz / 90Lm0A81-B01170
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1171608311
Asus
Περιγραφή
Ένα από τα ξεχωριστά χαρακτηριστικά είναι η υπερσύγχρονη ρυθμός ανανέωσης 280Hz και χρόνος απόκρισης 1ms, σχεδιασμένα ειδικά για την πιο immersive gameplay. Η καμπυλότητα 1500R προσφέρει μια πιο ελκυστική θέα, ενώ η αντιθαμβωτική επιφάνεια ελαχιστοποιεί τις ανακλάσεις, επιτρέποντας μια αδιάκοπη συνεδρία παιχνιδιού.
Κυριότερα Χαρακτηριστικά:
  • 90% DCI-P3 χρωματικός χώρος για ζωντανά χρώματα
  • Φωτεινότητα περίπου 250 cd/m²
  • Ενσωματωμένα ηχεία 2W