Monitor 27" AOC U27G4R UHD IPS (AOCU27G4R)
Ο AOC U27G4R 27" Monitor είναι μια υψηλών επιδόσεων οθόνη διπλού πλαισίου που έχει σχεδιαστεί ειδικά για gaming και δημιουργία περιεχομένου. Παρέχει μια πληθώρα χαρακτηριστικών που βελτιώνουν την εμπειρία σας. Κύρια Χαρακτηριστικά: Μέγεθος οθόνης: 27 ίντσες (68.6 cm διαγώνιος) Τύπος...
Περισσότερα
Περιγραφή
Ο AOC U27G4R 27" Monitor είναι μια υψηλών επιδόσεων οθόνη διπλού πλαισίου που έχει σχεδιαστεί ειδικά για gaming και δημιουργία περιεχομένου. Παρέχει μια πληθώρα χαρακτηριστικών που βελτιώνουν την εμπειρία σας.
Κύρια Χαρακτηριστικά:
  • Μέγεθος οθόνης: 27 ίντσες (68.6 cm διαγώνιος)
  • Τύπος πάνελ: Fast IPS με LED οπίσθιο φωτισμό
  • Ανάλυση: Υποστηρίζει UHD (3840x2160) στα 160Hz και FHD (1920x1080) στα 320Hz
  • Ρυθμός ανανέωσης: UHD στα 160Hz / FHD στα 320Hz