Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Η Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU (LS24D600EAUXEN) είναι μια οθόνη IPS 24 ιντσών QHD σχεδιασμένη για να ενισχύσει την παραγωγικότητά σας με χαρακτηριστικά υψηλής ανάλυσης και εργονομικό σχεδιασμό. Με ρυθμό ανανέωσης 100Hz, αυτή η οθόνη είναι ιδανική για τη δημιουργία μιας ρευστής και δυναμικής...
Περισσότερα
Monitor 24" Samsung S24D600EAU
Κωδ. Προϊόντος: 1173619291
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Βασικά Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Οθόνη: 24-ιντσών IPS panel με W-LED backlight, ανάλυση QHD (2560 x 1440 pixels), αναλογία 16:9
  • Απόδοση: ρυθμός ανανέωσης 100Hz, χρόνος απόκρισης 5ms, τυπική φωτεινότητα 350 cd/m²
  • Χαρακτηριστικά: Λειτουργία Eye Saver, Flicker Free, Picture-in-Picture (PIP)
  • Συνδεσιμότητα: DisplayPort, HDMI, υποδοχή ακουστικών
  • Ικανότητα: Ενεργειακά αποδοτική με τυπική κατανάλωση 17.0W
  • Περιβαλλοντικά: Θερμοκρασία λειτουργίας 10-40°C