Monitor 24" AOC 24G4HA FHD IPS Gaming with speakers (AOC24G4HA)
Ο AOC 24G4HA είναι μια οθόνη gaming 24 ιντσών (23.8") Full HD που υπόσχεται μια εξαιρετική εμπειρία gaming. Με μια Fast IPS panel και ανάλυση 1920x1080 pixels, αυτή η οθόνη εγγυάται εκπληκτική οπτική και ομαλό gameplay.Βασικά Χαρακτηριστικά:Υψηλός Ρυθμός Ανανέωσης: Απολαύστε υπερβολικά ομαλό gaming...
Περισσότερα
Περιγραφή
Ο AOC 24G4HA είναι μια οθόνη gaming 24 ιντσών (23.8") Full HD που υπόσχεται μια εξαιρετική εμπειρία gaming. Με μια Fast IPS panel και ανάλυση 1920x1080 pixels, αυτή η οθόνη εγγυάται εκπληκτική οπτική και ομαλό gameplay.
Βασικά Χαρακτηριστικά:
  • Υψηλός Ρυθμός Ανανέωσης: Απολαύστε υπερβολικά ομαλό gaming με ρυθμό ανανέωσης 200Hz.
  • Υποστήριξη HDR: Βυθιστείτε σε ζωντανές οπτικές με το HDR10.
Επιπλέον, η οθόνη είναι συμβατή με την NVIDIA G-SYNC, παρέχοντας ομαλό gameplay με τεχνολογία adaptive sync για την εξάλειψη του tearing. Οι ενσωματωμένοι ηχείς stereo με εμβέλεια 2W x 2 θα σας διασφαλίσουν ότι δεν θα χάσετε καμία λεπτομέρεια ήχου κατά τη διάρκεια έντονων συνεδριών gaming.