Καθολικός φορτιστής μπαταριών Lenovo USB-C 65W AC Travel Adapter GX20P92529
Ο Lenovo USB-C 65W AC Travel Adapter είναι ένας καθολικός φορτιστής ρεύματος για συσκευές με USB-C, σχεδιασμένος κυρίως για φορητούς υπολογιστές, tablet, smartphone και άλλες συμβατές συσκευές που υποστηρίζουν USB Power Delivery 3.0. Το μοντέλο με κωδικό GX20P92529 προσφέρει μέγιστη ισχύ 65W και...
Περισσότερα
Περιγραφή
Ο Lenovo USB-C 65W AC Travel Adapter είναι ένας καθολικός φορτιστής ρεύματος για συσκευές με USB-C, σχεδιασμένος κυρίως για φορητούς υπολογιστές, tablet, smartphone και άλλες συμβατές συσκευές που υποστηρίζουν USB Power Delivery 3.0. Το μοντέλο με κωδικό GX20P92529 προσφέρει μέγιστη ισχύ 65W και λειτουργεί με είσοδο 100-240V AC, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση σε ταξίδια και διεθνείς πρίζες. Διαθέτει έξοδο πολλαπλών προφίλ 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A και 20V/3.25A για αυτόματη προσαρμογή στις απαιτήσεις της συσκευής. Ο φορτιστής διαθέτει ενσωματωμένο καλώδιο USB-C μήκους 1,8 m, συμπαγείς διαστάσεις 59,7 x 42,5 x 30 mm και βάρος περίπου 117 g, προσφέροντας εύκολη μεταφορά. Περιλαμβάνει εναλλάξιμες κεφαλές πρίζας για διαφορετικές χώρες με σχεδίαση twist-and-lock. Είναι κατάλληλος για επιλεγμένα Lenovo ThinkPad, ThinkBook και άλλες USB-C συσκευές, ενώ η μαύρη κατασκευή του και ο μικρός όγκος τον καθιστούν πρακτική λύση για καθημερινή και επαγγελματική χρήση.