Καλώς ήρθατε στο νέο μας ηλεκτρονικό κατάστημα!
truck icon Αποστολή σε όλη την Ελλάδα την επόμενη μέρα στα άμεσα διαθέσιμα
credit cards icon Αγοράστε με ευκολία. Δυνατότητα έως 36 δόσεων
package icon Πάνω από 120.000 διαθέσιμα προϊόντα
tag icon Μεγάλο φυσικό κατάστημα με έκθεση προϊόντων

Κάμερα Παρακολούθησης

1196 Προϊόντα
Dahua δικτυακή κάμερα Bullet 5MP IPC-HFW5559T-ASE-IL-0280B (WizMind, Dual Light)

Κωδ.: 1171727417

Dahua δικτυακή κάμερα Bullet 5MP IPC-HFW5559T-ASE-IL-0280B (WizMind, Dual Light)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
535,29 €
loyalty icon 1606 Bytes
Έως 36 δόσεις
Dahua SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2 Δίκτυα PTZ Θόλος 4+4MP (Dual‑Lens)

Κωδ.: 1171727418

Dahua SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2 Δίκτυα PTZ Θόλος 4+4MP (Dual‑Lens)

Κατόπιν Παραγγελίας
1.368,88 €
loyalty icon 4107 Bytes
Έως 36 δόσεις
Δίκτυο Κάμερα Bullet 4MP DAHUA IPC-HFW8449J-Z-2712-SC (WizMind 8 / Self-Cleaning)

Κωδ.: 1171727419

Δίκτυο Κάμερα Bullet 4MP DAHUA IPC-HFW8449J-Z-2712-SC (WizMind 8 / Self-Cleaning)

Κατόπιν Παραγγελίας
1.391,18 €
loyalty icon 4174 Bytes
Έως 36 δόσεις
DAHUA Δικτυακή Κάμερα 5MP Bullet IPC-HFW5559E-ASE-IL-0280B-ΜΑΥΡΟ

Κωδ.: 1171727422

DAHUA Δικτυακή Κάμερα 5MP Bullet IPC-HFW5559E-ASE-IL-0280B-ΜΑΥΡΟ

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
476,88 €
loyalty icon 1431 Bytes
Έως 36 δόσεις
WRL Κάμερα 5MP Ranger 2 Pro 4K (IPC-S2EP-8X0S) IMOU

Κωδ.: 1171727473

WRL Κάμερα 5MP Ranger 2 Pro 4K (IPC-S2EP-8X0S) IMOU

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
70,02 €
loyalty icon 211 Bytes
Έως 36 δόσεις
Dahua IPC-HDBW2449E-S-IL-0280B-B 4MP Dome Δικτυακή Κάμερα (2.8 mm, PoE, IP67, IK10)

Κωδ.: 1171727423

Dahua IPC-HDBW2449E-S-IL-0280B-B 4MP Dome Δικτυακή Κάμερα (2.8 mm, PoE, IP67, IK10)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
227,01 €
loyalty icon 682 Bytes
Έως 36 δόσεις
Dahua BP4A-4G-0360B Ασύρματη Εξωτερική Κάμερα Dome 4MP 4G (Μπαταρία / Σετ με Ηλιακό Πάνελ)

Κωδ.: 1171727472

Dahua BP4A-4G-0360B Ασύρματη Εξωτερική Κάμερα Dome 4MP 4G (Μπαταρία / Σετ με Ηλιακό Πάνελ)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
308,46 €
loyalty icon 926 Bytes
Έως 36 δόσεις
Dahua Δικτυακή Κάμερα 5MP Eyeball IPC-HDW5559T-ZE-IL-27135

Κωδ.: 1171727424

Dahua Δικτυακή Κάμερα 5MP Eyeball IPC-HDW5559T-ZE-IL-27135

Κατόπιν Παραγγελίας
694,73 €
loyalty icon 2085 Bytes
Έως 36 δόσεις
Dahua IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135-B 8MP Δικτυακή Bullet Κάμερα (Μαύρη)

Κωδ.: 1171727421

Dahua IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135-B 8MP Δικτυακή Bullet Κάμερα (Μαύρη)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
487,17 €
loyalty icon 1462 Bytes
Έως 36 δόσεις
DAHUA Δίκτυα Κάμερα 5MP Eyeball IPC-HDW5559TM-ASE-IL-0280B (Λευκό)

Κωδ.: 1171727306

DAHUA Δίκτυα Κάμερα 5MP Eyeball IPC-HDW5559TM-ASE-IL-0280B (Λευκό)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
471,69 €
loyalty icon 1416 Bytes
Έως 36 δόσεις
Κάμερα Δικτύου PTZ Dome 8MP DAHUA SDT4E425-8P-GB-APV1-B

Κωδ.: 1171727307

Κάμερα Δικτύου PTZ Dome 8MP DAHUA SDT4E425-8P-GB-APV1-B

Κατόπιν Παραγγελίας
1.591,88 €
loyalty icon 4776 Bytes
Έως 36 δόσεις
STRONG FALKY-2KS Εξωτερική Wi‑Fi Κάμερα 2K (Solar/Battery)

Κωδ.: 1116723963

STRONG FALKY-2KS Εξωτερική Wi‑Fi Κάμερα 2K (Solar/Battery)

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
78,21 €
loyalty icon 235 Bytes
Έως 36 δόσεις
IP Κάμερα BLOW Wi‑Fi Ασύρματη Αδιάβροχη 1080p (DM-78-780)

Κωδ.: 1143722620

IP Κάμερα BLOW Wi‑Fi Ασύρματη Αδιάβροχη 1080p (DM-78-780)

Κατόπιν Παραγγελίας
348,34 €
loyalty icon 1046 Bytes
Έως 36 δόσεις
IP Κάμερα BLOW 1080p BL-IP2DNS1

Κωδ.: 1143722939

IP Κάμερα BLOW 1080p BL-IP2DNS1

Κατόπιν Παραγγελίας
118,25 €
loyalty icon 355 Bytes
Έως 36 δόσεις
Imou Ranger 2C Pro IP Κάμερα Παρακολούθησης Wi‑Fi Full HD+ 5MP με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 3.6mm

Κωδ.: 1167724536

Imou Ranger 2C Pro IP Κάμερα Παρακολούθησης Wi‑Fi Full HD+ 5MP με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 3.6mm

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
46,30 €
loyalty icon 139 Bytes
Έως 36 δόσεις
Ajax Kamera HL - tuba BulletCam (8MP/2.8 mm) - Λευκή

Κωδ.: 1127717067

Ajax Kamera HL - tuba BulletCam (8MP/2.8 mm) - Λευκή

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
452,87 €
loyalty icon 1359 Bytes
Έως 36 δόσεις
Ajax Κάμερα HL BulletCam 8MP 2.8mm - Μαύρο

Κωδ.: 1127717071

Ajax Κάμερα HL BulletCam 8MP 2.8mm - Μαύρο

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
452,87 €
loyalty icon 1359 Bytes
Έως 36 δόσεις
Ajax BulletCam HL - Κάμερα Bullet 8MP/4 mm - Μαύρο

Κωδ.: 1127717065

Ajax BulletCam HL - Κάμερα Bullet 8MP/4 mm - Μαύρο

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
402,93 €
loyalty icon 1209 Bytes
Έως 36 δόσεις
HIKVISION DS-2CD2383G2P-LISU/SL(180°)(O-STD) — 8MP Πανοραμική Fixed Turret Κάμερα

Κωδ.: 1127718212

HIKVISION DS-2CD2383G2P-LISU/SL(180°)(O-STD) — 8MP Πανοραμική Fixed Turret Κάμερα

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
474,34 €
loyalty icon 1424 Bytes
Έως 36 δόσεις
Ajax BulletCam HL (5 MP, 2.8 mm) - Λευκό

Κωδ.: 1127717066

Ajax BulletCam HL (5 MP, 2.8 mm) - Λευκό

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
419,54 €
loyalty icon 1259 Bytes
Έως 36 δόσεις
Κάμερα Dahua HAC-HFW1549X-IL-A-PRO-0280B-DIP Bullet 5MP 2.8mm IP67 (4‑in‑1)

Κωδ.: 1127720608

Κάμερα Dahua HAC-HFW1549X-IL-A-PRO-0280B-DIP Bullet 5MP 2.8mm IP67 (4‑in‑1)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
134,11 €
loyalty icon 403 Bytes
Έως 36 δόσεις
Κάμερα IP Dahua SD22404DB-GNY

Κωδ.: 1127720639

Κάμερα IP Dahua SD22404DB-GNY

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
381,65 €
loyalty icon 1145 Bytes
Έως 36 δόσεις
EZVIZ H6C Σφαιρική IP Κάμερα Ασφαλείας Εσωτερικού 1080p (Λευκή)

Κωδ.: 1127717948

EZVIZ H6C Σφαιρική IP Κάμερα Ασφαλείας Εσωτερικού 1080p (Λευκή)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
59,43 €
loyalty icon 179 Bytes
Έως 36 δόσεις
Ubiquiti AI DSLR IP Κάμερα Παρακολούθησης 4K Αδιάβροχη με Αμφίδρομη Επικοινωνία

Κωδ.: 1117716419

Ubiquiti AI DSLR IP Κάμερα Παρακολούθησης 4K Αδιάβροχη με Αμφίδρομη Επικοινωνία

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
3.055,20 €
loyalty icon 9166 Bytes
Έως 36 δόσεις
Switchbot Pan/tilt Cam Plus 3K IP Κάμερα Παρακολούθησης Wi‑Fi Full HD+ 5MP με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 1.6mm

Κωδ.: 1167713391

Switchbot Pan/tilt Cam Plus 3K IP Κάμερα Παρακολούθησης Wi‑Fi Full HD+ 5MP με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 1.6mm

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
56,95 €
loyalty icon 171 Bytes
Έως 36 δόσεις
Imou IPC-PS8D-5V0 IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD+ 5MP Αδιάβροχη με Μικρόφωνο και Φακό 2.8mm

Κωδ.: 1161712709

Imou IPC-PS8D-5V0 IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD+ 5MP Αδιάβροχη με Μικρόφωνο και Φακό 2.8mm

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
108,92 €
loyalty icon 327 Bytes
Έως 36 δόσεις
Imou IPC-PS3EP-5M0 Bullet 3 IP Κάμερα 5MP Full Color Night Vision, Αδιάβροχη (IP67), PoE & Wi‑Fi 6, Αμφίδρομη Επικοινωνία

Κωδ.: 1161712710

Imou IPC-PS3EP-5M0 Bullet 3 IP Κάμερα 5MP Full Color Night Vision, Αδιάβροχη (IP67), PoE & Wi‑Fi 6, Αμφίδρομη Επικοινωνία

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
107,32 €
loyalty icon 322 Bytes
Έως 36 δόσεις
Imou IPC‑PS3EP‑8Q0 IP Κάμερα Παρακολούθησης 8MP (4K) Αδιάβροχη PoE με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 2.8mm

Κωδ.: 1161712711

Imou IPC‑PS3EP‑8Q0 IP Κάμερα Παρακολούθησης 8MP (4K) Αδιάβροχη PoE με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 2.8mm

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
132,33 €
loyalty icon 397 Bytes
Έως 36 δόσεις
Imou A1PRO IP Κάμερα Παρακολούθησης Wi‑Fi 2K (3MP) με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 3.6mm

Κωδ.: 1161712768

Imou A1PRO IP Κάμερα Παρακολούθησης Wi‑Fi 2K (3MP) με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 3.6mm

Κατόπιν Παραγγελίας
30,23 €
loyalty icon 91 Bytes
Έως 36 δόσεις
Imou IPC-PS2M-5R1 IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD+ 5MP με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 3.6mm

Κωδ.: 1161712713

Imou IPC-PS2M-5R1 IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD+ 5MP με Αμφίδρομη Επικοινωνία και Φακό 3.6mm

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
35,72 €
loyalty icon 108 Bytes
Έως 36 δόσεις
Imou IPC-PS70FP-6M0 IP Διπλή Εξωτερική Κάμερα Παρακολούθησης 3MP+3MP Αδιάβροχη με Μικρόφωνο και Φακό 3.6mm

Κωδ.: 1161712712

Imou IPC-PS70FP-6M0 IP Διπλή Εξωτερική Κάμερα Παρακολούθησης 3MP+3MP Αδιάβροχη με Μικρόφωνο και Φακό 3.6mm

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
58,72 €
loyalty icon 177 Bytes
Έως 36 δόσεις
AxRed Wireless Battery Camera (SOL-300) (AXRSOL-300)

Κωδ.: 1163712208

AxRed Wireless Battery Camera (SOL-300) (AXRSOL-300)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
72,96 €
loyalty icon 219 Bytes
Έως 36 δόσεις
TP-Link 4K 8MP Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera (TAPO C250) (TPC250)

Κωδ.: 1163712224

TP-Link 4K 8MP Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera (TAPO C250) (TPC250)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
66,62 €
loyalty icon 200 Bytes
Έως 36 δόσεις
Ezviz S10 Surveillance Camera 360°  (303103717) (EZVCS-S10)

Κωδ.: 1163712344

Ezviz S10 Surveillance Camera 360° (303103717) (EZVCS-S10)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
155,95 €
loyalty icon 468 Bytes
Έως 36 δόσεις
TP-Link Solar-Powered Pan/Tilt 4G LTE Security Camera Kit (TAPO C615G KIT) (TPC615GKIT)

Κωδ.: 1163712333

TP-Link Solar-Powered Pan/Tilt 4G LTE Security Camera Kit (TAPO C615G KIT) (TPC615GKIT)

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
152,07 €
loyalty icon 457 Bytes
Έως 36 δόσεις
Axis P9117-PV IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD+ 6MP με Μικρόφωνο και Φακό 1.1mm

Κωδ.: 1156710765

Axis P9117-PV IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD+ 6MP με Μικρόφωνο και Φακό 1.1mm

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
1.201,46 €
loyalty icon 3605 Bytes
Έως 36 δόσεις
Axis Q6088-E IP Κάμερα Παρακολούθησης 4K Αδιάβροχη

Κωδ.: 1156710766

Axis Q6088-E IP Κάμερα Παρακολούθησης 4K Αδιάβροχη

Κατόπιν Παραγγελίας
5.905,42 €
loyalty icon 17717 Bytes
Έως 36 δόσεις
Axis Q6355-LE IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD 1080p Αδιάβροχη με Μικρόφωνο (UK)

Κωδ.: 1156710767

Axis Q6355-LE IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD 1080p Αδιάβροχη με Μικρόφωνο (UK)

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
6.262,20 €
loyalty icon 18787 Bytes
Έως 36 δόσεις
AXIS P3285-LVE IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD 1080p Αδιάβροχη με Μικρόφωνο και Φακό 3.4-9.4mm

Κωδ.: 1156710764

AXIS P3285-LVE IP Κάμερα Παρακολούθησης Full HD 1080p Αδιάβροχη με Μικρόφωνο και Φακό 3.4-9.4mm

Διαθέσιμο σε 4 - 6 ημέρες
1.449,54 €
loyalty icon 4349 Bytes
Έως 36 δόσεις
Ubiquiti UACC-G6-PTZ-ICM-W Κάμερα Παρακολούθησης

Κωδ.: 1200709863

Ubiquiti UACC-G6-PTZ-ICM-W Κάμερα Παρακολούθησης

Διαθέσιμο σε 1 - 3 ημέρες
58,39 €
loyalty icon 176 Bytes
Έως 36 δόσεις

Επιλέξτε κάμερα και διαμορφώστε το σύστημα ασφαλείας του χώρου σας

Συχνές Ερωτήσεις