Αξεσουάρ CCTV Hikvision for cameras DS-1275ZJ-SUS
Περισσότερα
Κωδ. Προϊόντος: 1127604797
Διαθέσιμο σε 4 - 10 ημέρες
Περιγραφή
Κατασκευή και Ανθεκτικότητα
Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Ρυθμιζόμενη Διάμετρος: Εφαρμόζεται σε πόλους με διαμέτρους μεταξύ 67 mm και 127 mm.
  • Φορητότητα: Υποστηρίζει έως 10 kg, παρέχοντας ισχυρή στήριξη για τις περισσότερες κάμερες.
  • Διαστάσεις: Πλάτος 127 mm, βάθος 46 mm, ύψος 250 mm.