Αξεσουάρ Δικτύου Mikrotik PSU Open Frame Pw48V-12V85W
εως 36 δόσεις με πιστωτική κάρτα
Χρειάζεσαι Βοήθεια; Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου για να σε καλέσουμε άμεσα!
TBI Bank
Buy Now Pay Later.
- 1. Αποστολή με ACS Courier
- 2. Αποστολές με μεταφορικές εταιρίες για ογκώδη αντικείμενα
3. Παραλαβή από αυτόματο μηχάνημα BoxNow:
4. Παραλαβή από το κατάστημα:
Λεωφ. Ελ. Βενιζέλου 73(πρώην Θησέως), Καλλιθέα
Συμπληρώστε τον ταχυδρομικό κωδικό για να λάβετε εκτίμηση τρόπου και κόστους μεταφορικών.
Το Mikrotik PSU Open Frame PW48V-12V85W είναι ένα τροφοδοτικό με ανοιχτό πλαίσιο, ιδανικό για την τροφοδοσία συσκευών δικτύου Mikrotik με 48V και 85W ισχύ. Με τον compact σχεδιασμό του, το τροφοδοτικό προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ευκολία στην εγκατάσταση.
ΤύποςΤροφοδοτικό Δικτύου Open Frame
ΜοντέλοPW48V-12V85W
Τάση Εισόδου48V
Ικανότητα Ισχύος85W
ΣυμβατότηταΣυμβατό με Mikrotik εξοπλισμό
Τύπος Εξόδου12V DC
Αναλογία ΑπόδοσηςΥψηλή ενεργειακή αποδοτικότητα
Διαστάσεις10 x 5 x 3 cm
Βάρος350 γραμμάρια
ΧρώμαΜαύρο
Αξιολογήσεις
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
ΜοντέλοPW48V-12V85W
Τάση Εισόδου48V
Ικανότητα Ισχύος85W
Τύπος Εξόδου12V DC