Samsung Monitors Odyssey G5 G53F Gaming Monitor 27 inch 200Hz QHD LS27FG530EUXEN
Η Samsung Odyssey G5 G53F LS27FG530EUXEN είναι μια gaming οθόνη 27 ιντσών με panel IPS και ανάλυση QHD 2560 x 1440, σχεδιασμένη για ομαλό και ανταγωνιστικό gaming. Προσφέρει ρυθμό ανανέωσης έως 200Hz, χρόνο απόκρισης 1ms MPRT και υποστήριξη HDR10 για πιο ζωντανή και καθαρή εικόνα. Η τεχνολογία AMD...
More
Description
Η Samsung Odyssey G5 G53F LS27FG530EUXEN είναι μια gaming οθόνη 27 ιντσών με panel IPS και ανάλυση QHD 2560 x 1440, σχεδιασμένη για ομαλό και ανταγωνιστικό gaming. Προσφέρει ρυθμό ανανέωσης έως 200Hz, χρόνο απόκρισης 1ms MPRT και υποστήριξη HDR10 για πιο ζωντανή και καθαρή εικόνα. Η τεχνολογία AMD FreeSync Premium συμβάλλει στη μείωση του tearing και του stuttering, ενώ λειτουργίες όπως Black Equalizer, Eye Saver Mode, Virtual Aim Point και Auto Source Switch βελτιώνουν την εμπειρία παιχνιδιού. Διαθέτει γωνίες θέασης 178 μοιρών, λόγο διαστάσεων 16 9, φωτεινότητα 300 cd m² και στατική αντίθεση 1000 1. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω 2 θυρών HDMI 2.0, 1 θύρας DisplayPort 1.4 και έξοδο ακουστικών, ενώ είναι συμβατή με VESA 75 x 75 mm και διαθέτει ρυθμιζόμενη κλίση. Αποτελεί ιδανική επιλογή για gamers που θέλουν υψηλή ευκρίνεια, γρήγορη απόκριση και άνετη καθημερινή χρήση.