Τροφοδοσία Ρεύματος Trendnet TI-S48048
Τροφοδοσία Ρεύματος Trendnet TI-S48048 σε ασυναγώνιστη τιμή.Τάση εισόδου AC: 90 - 264 VΤύπος: Τροφοδοσία Ρεύματοςσυχνότητα: 47-63 Hzισχύς: 480 WΤάση: 90-264 VΜετρητής Τάσης και Έντασης Ρεύματος: 1,8 A
More
Description
  • Τάση εισόδου AC: 90 - 264 V
  • Τύπος: Τροφοδοσία Ρεύματος
  • συχνότητα: 47-63 Hz
  • ισχύς: 480 W
  • Τάση: 90-264 V
  • Μετρητής Τάσης και Έντασης Ρεύματος: 1,8 A